شیوه‌های پرداخت

شرایط پرداخت و ارسال سفارشات  :

خرسندیم که وبسایت رایان چوب را به‌عنوان بستری امن برای ثبت سفارش‌ها و خریدهای خود انتخاب نموده‌اید.

شرایط ارسال سفارشات :

جهت سفارش محصول موردنظر، ابتدا با یک حساب کاربری ثبت‌نام نموده، محصول مورد نظر را با توجه به هریک از موارد قیمت، نوع کاربری، تفکیک فضاو ... انتخاب کرده و سپس به سبد خرید خود اضافه نمایید. در مرحله بعد اطلاعات پستی خود را به‌طور کامل وارد نموده و پس از تایید آن‌ها وارد مرحله پرداخت شوید. وارد نمودن شماره همراه، کد ملی و کدپستی در فرآیند خرید جزو موارد الزامی است.  همچنین شما می‌توانید نام و آدرس دیگری را بجز آدرس خودتان، جهت تحویل سفارش معرفی نمایید که در اینصورت ارایه کارت شناسایی در زمان تحویل امری ضروری خواهد بود. پس از پرداخت و نهایی شدن فرآیند خرید، سفارش شما توسط رایان چوب تایید شده و وارد مرحله پردازش انبار خواهد شد. در این مرحله سفارش ثبت شده پردازش، بسته‌بندی و آماده ارسال می‌گردد.

شایان ذکر است در تمامی مراحل پردازش سفارش، پیامک‌های رایان چوب جهت اطلاع‌رسانی به شما عزیزان ارسال می‌شود.

ارسال‌ سفارش‌های رایان چوب ازطریق ارسال با پست و ارسال با پیک صورت می‌گیرد.  قابل ذکر است مشتریان هنگام تحویل سفارش موظف به تایید برگه تحویل ارایه شده توسط مامور پست هستند. 

مشتریان ظرف 48-72 ساعت کاری  پس از  ارسال سفارش،بسته  خود را از طریق سیستم‌های ارسال مثل پست ایران تحویل خواهند گرفت.

برای کالاهایی که ابعاد بزرگ و وزن زیادی داشته و قابلیت ارسال با پست را ندارند، سفارش از طریق باربری ارسال شده و هزینه حمل متناسب با حجم کالا توسط شرکت حمل کننده تعیین خواهد شد.

شرایط پرداخت سفارشات :

روش‌های پرداخت در رایان چوب به‌ چهار صورت پرداخت آنلاین، پرداخت در محل، واریز به شماره حساب/ شماره شبا و کارت به کارت امکان‌پذیر است. همکاران ما پس از تایید پرداخت در اسرع وقت سفارش شما را پردازش کرده و ارسال آن را در اولین فرصت ممکن به جریان می‌اندازند. در تمامی مراحل از زمان ثبت سفارش تا زمان تحویل، مشتریان از طریق پیامکی که از جانب رایان چوب ارسال می‌شود با ما در ارتباط خواهند بود.
در صورتیکه قصد پرداخت آنلاین را داشته و سفارش خود را تا حداکثر 24 ساعت پس از ثبت نهایی پرداخت نکنید، سفارش شما لغو شده و ضروری است مجددا نسبت به انجام مراحل سفارش اقدام فرمایید.
برای سفارش‌هایی که قرار است به‌صورت پرداخت در محل تسویه ‌شوند، در صورت عدم پرداخت در زمان تحویل یا عدم حضور در محل، سفارش شما برگشت خورده و حداکثر 48 ساعت فرصت دارید سفارش خود را نهایی و پرداخت نمایید،  در غیر اینصورت سفارش شما از مرحله پردازش‌های انبار حذف شده و ضروری است مجددا نسبت به انجام مراحل سفارش اقدام فرمایید.

شماره حساب رسمی رایان چوب جهت واریز وجوه سفارشات مشتریان عزیز بدین شرح است : ۵۲۰۹۴۲۷۸۰۵ بانک ملت

همچنین شماره کارت رسمی رایان چوب جهت رفاه حال شما عزیزان در پرداخت وجوه سفارشات بدین شرح است :

6104337921919070 بانک ملت به نام آقای رحمان ذینل